loading

SİZİ ŞIMARTAN BAĞLANTI.

Konfor söz konusu olduğunda detaylar fark yaratır. Opel Cascada’nın içinde konfor ve rahatlık seviyeleri sadece etkileyici görünmekle kalmıyor size bunu sunuyor. Isıtmalı koltuklar, son teknoloji navigasyon ve ses sistemleri ile kendinize ait en mükemmel ortamı yaratabiliyorsunuz.

Opel Cascada - Konfor, Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Elektrikli emniyet kemeri uzantısı

Opel Cascada’nın uzun kapıları, özellikle de arka koltuktaki yolcular için araca giriş ve çıkışları kolaylaştırıyor. Ancak bu da emniyet kemerlerine uzanmanız için gerilmeniz anlamına geliyor. İşte bu yüzden Opel Cascada, emniyet kemerini konforlu bir şekilde elinize getiren, otomatik olarak öne kayan bir elektrikli emniyet kemeri uzantısıyla geliyor.

Kapıların arkasında omuz hizasında bulunan sistem tam otomatik çalışıyor. Kapıyı kapatıp motoru çalıştırdığınız anda devreye giriyor. Kemer sıkıldığı an uzantısı, otomatik olarak ilk konumuna dönüyor.

Opel Cascada - Konfor, Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Elektrikli kolay erişim

Bir diğer üstün özellik ise arka koltuklara elektrikli kolay erişim sistemi. Koltuk dahilindeki bir mikroanahtar sayesinde koltuğu katlamak istediğiniz zaman herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok. Ön koltuk sırtını hafifçe öne yatırmanız, koltuğun normal ayar hızının iki katında öne kayması için yeterli. Koltuğu hafifçe arkaya ittiğinizde ise asıl konumuna etkili bir şekilde geri dönüyor.

Yeni Opel Cascada – Isıtmalı ve Elektrikli Ergonomik Spor Koltuklar

Sürücü ve ön yolcu ergonomik AGR spor koltuklar

Ergonomi konusunda uzmanlardan oluşan Alman merkezi AGR tarafından onaylanan spor koltuklar, bel desteği ve bacak minderi uzatması da dahil olmak üzere geniş ayar seçeneği sunarak kişisel konfor ihtiyacınızı en mükemmel şekilde sağlamanıza olanak veriyor.

Bu koltuklara deri ve elektrikli işlev eklediğinizde konfor seviyeleriniz de artıyor. Deri kombinasyonu ile sunulan 3 farklı ayara sahip ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar, özellikle de çok sıcak hava koşullarında sıradışı bir konfor sunuyor. Çalıştırma tuşu koltuk çerçevesinde ve soğutma konforu çok çabuk devreye giriyor.

Opel Cascada – İklimleme seçenekleri

İklimleme seçenekleri

Güneş ışığı deriyi rahatsız edici derecede ısıtabiliyor. Bu yüzden ısıyı yansıtan özel deri kullanılıyor. Opel Cascada’da doğrudan veya dolaylı güneş ışığında yüzey derecesini 30 derece kadar azaltan siyah deri ile sunuluyor.

Elektronik İklim Kontrolü ise sürücü ve ön yolcunun tercih ettiği sıcaklığı ayrı ayrı belirlemesine olanak veriyor. Sistem, sensörler aracılığıyla sıcaklığı sürekli aynı seviyede tutuyor.

Açıklamaya ihtiyacı olmayan bir diğer özellik ise ısıtmalı direksiyon simidi. Soğuk sabahlarda elinizdeki donukluğu sadece almakla kalmıyor, akşam veya gece yapılan sürüşleri çok daha konforlu ve keyifli kılıyor.

Opel Cascada – Müzik ve Bilgi Sistemleri

Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, yol sizi nereye götürürse götürsün Opel Cascada’nın müzik ve bilgi sistemi size uyum sağlıyor. Sizi ilgi çekici noktalara götüren kristal kadar berrak navigasyon veya kişisel konforu tadabileceğiniz mükemmel bir ses kalitesi daha en başından itibaren sizi bekliyor.

CD 600
IntelliLinkIntelliLink teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuza pürüzsüz bir şekilde bağlanıp en önemli işlevleri yüksek çözünürlüklü 7" renkli ekranda gösteren CD 600 IntelliLink, konfor, bağlantı seçenekleri ve güvenlik alanlarında yeni standartlar belirliyor. Bluetooth® ile çağrı alıp yapabilir, kablosuz bir şekilde akıllı telefonunuzdan müzik dinleyebilir, gelen mesajları dinleyebilir veya USB üzerinden yüklenen fotoğrafları görebilirsiniz. Üstelik bunun için ellerinizi direksiyondan kaldırmanıza gerek yok. USB aracılığıyla bağlandığında Gracenote® uygulaması, müzik arşivinize bağlanarak sanatçıyı, albümü ve şarkı ismini tanıyor ve arşivinizi düzende tutmanızı sağlıyor. 7" renkli ekran ayrıca Geri Görüş Kamerası için ekran işlevi görüyor.

Navi 650
NAVI 650 temel navigasyon işlevlerini, hands-free telefon görüşmesi ve kablosuz müzik dinleme için Bluetooth özelliğini içeriyor.

Opel Cascada - Bilgi ve Eğlence Sistemleri

İnternet Radyosu

Cascada’nın IntelliLink sistemleri, öncü internet radyo platformlarına erişim sunar. IntelliLink’li tüm araçlarda önceden yüklü Aupeo uygulaması* ile 900.000’den fazla haber, spor, podcast ve kanalına erişebilirsiniz.

* Akıllı telefon modeline, işletim sistemi versiyonuna ve bulunduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Resimlerde opsiyonel ekipmanlar görülebilir.
Sayfanın başına dön