loading

KLASİK KUMAŞ TAVANI BAŞTAN TANIMLAMAK.

Şık, uzun ve zarif Yeni Opel Cascada, en çok arzu edilen sürüş keyfine modern bir canlılık getiriyor.

Yeni Opel Cascada – Klasik Zarafet

Klasik zarafet

Açık veya kapalı, Yeni Opel Cascada zarafetin ta kendisi. Şıklığın ve seçkinliğin bütünleşen bir bağlılığı olan kusursuz hatlara sahip. Önden bakıldığında kesinlikle bir Opel, ancak her detayıyla rafine bir Opel. Özel şekillendirilmiş etkileyici ızgarası, geniş yapılı alt ızgarası, karakteristik kanat tasarımlı LED Gündüz Farları ve keskin bir şıklık katan krom tasarım unsurları ile ayrı şekillendirilen gövde, zarif bir biçimde bu performansı işaret ediyor.

Tavan açıkken yandan bakıldığında profili oldukça uzun, şık ve pürüzsüz. Kumaş tavan ve takla koruma barları tümüyle görüş alanından çıkıyor. Farklı numaralar yok, çünkü buna gerek yok. Kumaş tavan kapandığında ise oranlar ve malzeme kalitesi oldukça etkileyici. Krom bir çerçeve çizgisi tavanı gövdeden ayırarak klasik bir “grande routier” dokunuşu ekliyor. Uzun kapılar ve zarif A sütunları sadece şık görünmekle kalmıyor, araca giriş çıkışı kolaylaştırıyor.

Arkada, şık bir krom bar ile görsel olarak birbirine bağlanan yüksek teknolojili ve 3D görünümlü LED arka farlar ve biraz daha yukarıya konumlandırılmış arka fren lambası kusursuz bir ışık imzası atıyor. Geniş ve dengeli duruş, akıllı oranlar birbiriyle mükemmel bir uyum sağlayarak şık hatları tamamlıyor.

Yeni Opel Cascada – Yolculuğun göz alıcı tarafı

Yolculuğun göz alıcı tarafı

Yumuşak ve yüksek kaliteli materyaller, akıcı yüzeyler ve sizi sarıp sarmalayan konfor. Yeni Opel Cascada şık görünüyor olabilir, ama kapıları açtığınızda ve ona yaklaştığınızda çok daha fazlasını hissedeceksiniz. Üstün kalite, yumuşak dokunuşlu Morrocana kaplı göstergeler ve gösterge paneli ile ince işçilik ürünü dikişler hemen göze çarpıyor. Her şey olması gerektiği yerde. Göstergeler sürücü odaklı ve ortada gruplandırılan kontrollere erişim son derece kolay. Sadece göze değil, aynı zamanda hislerinize de iyi gelecek bir otomobil.

Dört kişisel ve derin konturlu, geniş ve bel dostu koltuklar ile yolculuk keyfiniz çok daha üstün. Arka koltuklara kolay erişim sistemi sayesinde, tek bir dokunuşunuzla ön koltuklar öne ve arkaya doğru kayarak arka koltuklara kolay erişim sunuyor. Özel dikişlere sahip deri koltuklar ise size farklı bir lüks sunuyor.

Yeni Opel Cascada – Tek kelimeyle kusursuz

Tek kelimeyle kusursuz

Günlük kulanım ve kişisel saklama alanları convertible otomobillerin en belirgin sorunları. Yeni Opel Cascada ile erişimi kolay 13 farklı saklama imkanı bulunuyor.

Tavan açıkken 280, kapalıyken 380 litre hacme sahip bir bagaj alanı bulunuyor. FlexFold koltuk katlama sistemi sayesinde arka koltukları tek tek veya tamamen tek bir tuşa dokunup katlayarak 750 litrelik bir alan yaratabiliyorsunuz. Bu tuşlar bagaj kompartımanında kolay erişim için hemen yanlara konumlandırıldı. Kullanıldığında elektrikli bırakma sistemi devreye girerek yaylı bir mekanizma ile istediğiniz koltuğu kolaylıkla katlama imkanı sunuyor.

Araç park halinde ve tavan açıkken ekstra güvenlik için arka koltuk sırtları kilitleniyor ve koltuktaki FlexFold tuşları ile katlanmasını önlüyor. Dolayısıyla bagaja erişimi de yasaklıyor. Daha da üstün bir güvenlik için tüm aracı ve jantları hırsızlığa karşı koruyan bir güvenlik sistemi bulunuyor.

Resimlerde opsiyonel ekipmanlar görülebilir.
Sayfanın başına dön